į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
ŽINUTĖ


Ruklos miestelyje pradėtas įgyvendinti vaizdo kamerų instaliacijos projektas, kurios inciatorius Ruklos seniūnijos seniūnas - rašo Linas Bendikas asociacijos "Ruklos bendruomenė" socialiniuose tinkluose esančiame grupės, turinčios apie 90 narių, puslapyje...

Su šiuo projektu tikimasi, kad miestelyje sumažės svaigiųjų gėrimų viešose vietose vartojimas, kurio metu vykdoma eilė kitų pažeidimų ( šiukšlinimas, ramybės draustimas, miestelio turto niokojimas... ) Tikimasi, kad viešos tvarkos pažeidėjų nereikės bausti, o laukiama jų pačių supratimo, miestelio ir jų pačių gerovės labui.

 

Komentarai


Vladas K.  Galima pagalvoti, kad seniūnas savo lėšomis šį projekto vykdo. Kad jos duos naudą tai taip, nors žmogaus privatumas čia nukenčia. Kitas klausimas, ar tai prioritetinė Ruklos mstl. sritis ar nėra kitų rūpesčių. Bet kas yra tas yra. Prisidedu prie Lino lūkesčių „pačių supratimo, miestelio ir jų pačių gerovės labui“. Bei kai Ruklos bendruomenės vizija: „Rukloje gyventi gera ir saugu“ taps realybe, mes jas iškilmingai išmatuosim. Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti