į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
GERBIAMI RUKLIEČIAI!


Neseniai gatvėse ir internete pasirodė tokio pobūdžio kreipimasis: 

 

Ar Jums patinka gyventi taip, kaip gyvenate dabar? Ar esate patenkinti Ruklos seniūno Ginto Jasiulionio veikla?

Turbūt daugeliui yra žinomas chamiškas šio žmogaus elgesys su gyventojais. Ir ne tik bendraujant tiesiogiai, bet ir elektroninėje erdvėje. Jam būdinga žeminant kitus, išaukštinti save, nesiskaityti su kitų nuomone. Tikėtina, kad šis valdininkas Ruklos seniūnijai skirtas lėšas naudoja asmeniniams interesams, savo gerovei kurti.

 

Galbūt atėjo laikas kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės vadovus, kurie turėtų atidžiau išanalizuoti seniūno veiklą? Valdininkas - tai ne dvaro ponas, o gyventojai - ne samdiniai.

 

Tikime, kad Lietuvoje dar yra tarnybų, kurios gali pažaboti valdininkų godumą ir aroganciją.

 

Tad kviečiame visus nebūti abejingais ir pranešti apie Ruklos seniūnijos seniūno Ginto Jasiulionio netinkamus ir neteisėtus darbo metodus „Facebook“ paskyroje BLOGAS SENIŪNAS, o norintiems pranešti informaciją anonimiškai, galite pateikti el. paštu blogas.seniunas@gmail.com

 

Jei mes būsime tikrai aktyvūs, tai Jonavos valdžia sužinojusi apie jo veiklą, manome, tikrai bus priversta imtis priemonių, kad seniūnas dirbtų žmonių labui, arba nedirbtų visiškai.

 

Garantuojame visišką anonimiškumą (nebent patys norėtumėte „Facebook“ paskyroje parašyti iš savo profilio), o visą surinktą medžiagą perduosime Jonavos rajono savivaldybės administracijai, o jei reikės, tai ir Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).

 

Mes tikime, kad mūsų visų aktyvumas ir noras turėti gerą Ruklos seniūnijos seniūną duos teigiamą rezultatą, atminkite, VISKAS PRIKLAUSO NUO MŪSŲ.


Iniciatyvinė grupė "BLOGAM RUKLOS SENIŪNUI - NE"