į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
"NAUJIENOSE" - NAUJAS REDAKTORIUS

Nuo pirmadienio Jonavos rajono laikraščiui „Naujienos“ vadovauja naujas vyriausiasis redaktorius Tadas Širvinskas.
„Permainų tikrai bus, tačiau laikraščio misija ir tikslai nesikeis – „Naujienos“ ir toliau išliks pagrindiniu žinių apie Jonavos miestą ir rajoną šaltiniu. Būsime visur, kur verda jonaviečių gyvenimas, imsimės visų juos dominančių temų, diskutuosime apie aktualiausias problemas“, – pirmadienį kalbėjo T. Širvinskas.


Naujasis vyriausiasis redaktorius 11 metų dirbo žurnalistu, o pastaruosius pusseptintų metų darbavosi laikraščio „Kauno diena“ redakcijoje, rašė miesto aktualijų, politikos, ekonomikos temomis, už pasiekimus yra gavęs Lietuvos žurnalistų sąjungos apdovanojimų. 


„Kol kas plunksną gali tekti padėti į šalį, nes „Naujienų“ redakcijoje teks įsigilinti ne tik į kūrybinių darbuotojų veiklą, bet ir finansinę bei ūkinę padėtį. Tačiau ateityje nevengsiu rašyti, jei tam bus laiko“, – žadėjo naujasis redaktorius. 
T. Širvinskas į darbą Jonavoje važinės iš Kauno. Jis Jonavoje nėra nei dirbęs, nei gyvenęs, tačiau yra įsitikinęs, kad tai darbui „Naujienų“ laikraštyje netrukdys. Netgi priešingai – atvykėliui nesunku į mieste ir rajone nusistovėjusią tvarką bei glūdinčias problemas pažiūrėti iš šalies.